Wiadomości

Zbiórka pieniędzy na uchodźców z Ukrainy

Uruchomiona została zbiórka pieniędzy na uchodźców z Ukrainy uciekających przed wojną.

więcej

UWAGA! Niedźwiedź.

Informuje się mieszkańców Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna o istniejącej możliwości wałęsania się niedźwiedzia na terenie Gminy Muszyna.

więcej

Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna

Burmistrz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna działając zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r., poz. 344) informuje:

więcej

Projekt Łap Skilla

Szanowni Państwo,

więcej

Oferty pracy w WFOŚiGW

Ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

więcej

Zawiadomienie

ZAPOPRADZIE sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami obejmującymi remont ul. Grunwaldzkiej Bocznej w miejscowości Muszyna w miejscu prowadzenia robót konieczne jest czasowe zamknięcie drogi...

więcej

OGŁOSZENIE O PRZETARGU - WYŁONIENIE INWESTORA STRATEGICZNEGO W SPÓŁCE MUSZYNASKI SP. Z O.O.

OGŁOSZENIE O PRZETARGU  W TRYBIE OKREŚLONYM W ART. 701 KODEKSU CYWILNEGO NA WYŁONIENIE NABYWCY UDZIAŁÓW SPÓŁKI MUSZYNASKI SP. Z O.O., DOTYCZĄCEGO WYBORU INWESTORA STRATEGICZNEGO.

więcej
Ważne Informacje
Biuletyn Informacji Publicznej Dziennik Ustaw Elektroniczny Dziennik Urzędowy Monitor Polski Wybory uzupełniające Biuletyn Informacyjny Przetargi Publiczne Przydatne Linki Samorządowe Instytucje Kultury System Informacji Przestrzennej Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna System gospodarowania odpadami komunalnymi Podatki i opłaty lokalne Prawo miejscowe Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna Związek Gmin Krynicko-Popradzkich w Muszynie Elektroniczna Skrzynka Podawcza www.dokumentyzastrzezone.pl Platforma zakupowa WYBORY ŁAWNIKÓW 2024-2027