Przejdź do stopki

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna!

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Muszynie organizuje ponowną zbiórkę i wywóz odpadów wielkogabarytowych pochodzących z gospodarstw domowych. W ramach systemu gospodarowania odpadami Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, każdy z mieszkańców może oddać następujące odpady wielkogabarytowe: odpady typu meble np. stoły, szafy, tapczany, łóżka, krzesła i fotele; materace, dywany, kołdry, rowery, zabawki dużych rozmiarów.

W dniu odbioru, odpady należy wystawić PRZED POSESJĄ (analogicznie do wywozu odpadów segregowanych) do godziny 7:00, zgodnie z załączonym harmonogramem.

Odpady wyłączone ze zbiórki, wystawione niezgodnie z harmonogramem, w innych miejscach lub późniejszych godzinach nie zostaną odebrane.

UWAGA!!!

Ø  Odpady wyłączone ze zbiórki, wystawione niezgodnie z harmonogramem, w innych miejscach lub późniejszych godzinach nie zostaną odebrane.

Ø  Odbiór sprzętu elektrycznego i elektronicznego AGD i RTV będzie możliwy tylko po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod nr tel. 502 299 270, 501 453 320, 18 471 41 97.

 

Ze zbiórki wyłączone są następujące odpady:

Ø  akumulatory, opony, świetlówki, odpady ogrodowe, umywalki i inna ceramika sanitarna, wanny, grzejniki, stolarka okienna, kosiarki spalinowe, motorowery, części samochodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi, popioły, odpady niebezpieczne zawierające azbest, opakowania/puszki po farbach i lakierach, odpady poremontowe typu gruz itp.

Pliki

Harmonogram 17.93 KB