Przejdź do stopki

Duma naszego miasta

Duma naszego miasta
Dzisiaj, w Dworze Starostów w Muszynie, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w niezwykłej uroczystości, podczas której nasz Burmistrz, dr Jan Golba, uhonorował wyjątkowe osoby, twórców naszej kulturalnej społeczności. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym, których praca przyniosła ogromny wkład w rozwój kultury naszej "małej ojczyzny".
Serdeczne gratulacje kierujemy w stronę wszystkich wyróżnionych za ich długoletnią pracę, ogromne zaangażowanie, pasję i serce, które wkładają w rozwój kultury. Zaszczytne wyróżnienie w postaci Medalu dla zasłużonych dla Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna w kategorii "Zasłużony twórca kultury" to zasłużony dowód uznania dla Waszej niezwykłej pasji twórczej i poświęcenia.
Lista wyróżnionych osób zespołów artystycznych jest imponująca, a każda z nich zasługuje na osobne podziękowania.
 
Oto lista wyróżnionych:
 
Małgorzata Bajorek
Janina Kumorek
Małgorzata Gałuś
Kazimiera Kosiba
Barbara Widłak
Barbara Rucka
Marian Adamczyk
Józef Jędrzejek
Adam Gancarski
Stanisław Murzyn
Edward Drozd (medal odebrała córka Małgorzata Cecko)
Zbigniew Gruczelak
Zespół Regionalny "Muszyniacy"
Zespół Regionalny "Żegiestowska Bukowina"
Grupa Teatralna "Rodzice Dzieciom"
Z całego serca gratulujemy Wam wszystkim!  Niech Wasza praca będzie inspiracją dla kolejnych pokoleń, a zdobyte wyróżnienia niech staną się motywacją do dalszego działania na rzecz rozwoju kultury naszej pięknej Muszyny!
Życzymy wszystkim nagrodzonym wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości oraz satysfakcji z realizacji pasji, która przynosi tak wiele dobrego dla naszej społeczności.
Fot. M. Zwierz