Przejdź do stopki

Konsultacje społeczne strategii terytorialnej Partnerstwa – Związek Gmin Krynicko-Popradzkich

Konsultacje społeczne strategii terytorialnej Partnerstwa – Związek Gmin Krynicko-Popradzkich

Szanowni Państwo,

Gminy Krynicko-Popradzkie (Gmina Krynica-Zdrój, Gmina Łabowa, Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna, Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój, Gmina Rytro i Gmina Stary Sącz) od wielu lat współpracują ze sobą w ramach Związku międzygminnego.

Głównym celem tej współpracy są wspólne działania na rzecz rozwoju turystyki i usług uzdrowiskowych.

Kolejnym krokiem na naszej ścieżce rozwojowej jest opracowanie wspólnej strategii terytorialnej. W wyniku diagnozy stanu, badań ankietowych i szeregu warsztatów z interesariuszami opracowaliśmy projekt Strategii terytorialnej Partnerstwa – Związek Gmin Krynicko-Popradzkich.

Niniejsza Strategia ułatwi Partnerstwu oraz naszym samorządom korzystanie ze środków europejskich, zwłaszcza tych skierowanych na rozwój turystki, kultury i ochronę zabytków.

 

To Państwo jesteście kluczowymi interesariuszami w tym procesie, dlatego też zwracamy się do Was z prośbą o aktywny udział w konsultacjach tego dokumentu.

 

Będziemy wdzięczni z przekazywanie wszelkich uwag/komentarzy/pomysłów na adres:  zwiazekgminbs@gmail.com lub do urzędu gminy – prosimy o korzystanie z formularza zgłaszania zmian. Uwagi można zgłaszać do 15 listopada br.

 

Jednocześnie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne on-line, które odbędzie się w piątek 3 listopada o godzinie 12.00.

Link do spotkania:

konsultacje strategii

 

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie w konsultacje

Partnerstwo „Związek Gmin Krynicko-Popradzkich