Nagrody dla sportowców przyznane

Dzisiaj podczas wspólnego posiedzenia stałych Komisji Rady Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna zostały wręczone nagrody za wysokie wyniki w dziedzinie kultury fizycznej na arenie krajowej i międzynarodowej.

Katarzyna Szczygieł otrzymała nagrodę za zajęcie w 2020 r. trzeciego miejsca
w dwuboju podczas Mistrzostw Polski Młodzików w podnoszeniu ciężarów w kat. do lat 15 - nagrodę odebrała matka zawodniczki. Bartłomiej Tokarczyk otrzymał nagrodę za zdobycie drugiego miejsca w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych 2020 w Grudziądzu w kategorii rakietoplanów. Zwykło się mówić, że „nie daleko pada jabłko od jabłoni” i rzeczywiście tak jest Mateusz Tokarczyk (syn Bartłomieja) otrzymał nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w Grudziądzu w kategorii rakiet ze spadochronem.

Ostatnia nagroda została przyznana Małgorzacie Myjak za zdobycie w 2020 r. trzeciego miejsca w Pucharze Świata w podnoszeniu ciężarów w rwaniu w kat. do lat 17. Małgorzata uczestniczy w obozie sportowym i nie mogła odebrać nagrody osobiście.  

Wszystkim zawodnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Na fotografii od lewej: dr Jan Golba – Burmistrz Muszyny, Bartłomiej Tokarczyk, Mateusz Tokarczyk, Halina Szczygieł (matka zawodniczki Katarzyny Szczygieł).

Tagi