Alpaki

Alpaka to południowoamerykański, trawożerny ssak. Przypomina nieco lamę, ale jest od niej mniejsza i z budowy ciała jest bardziej podobna do owcy. Większość światowej populacji alpak żyje w regionie Altiplano (płaskowyżu śródgórskiego w Andach Środkowych, w Boliwii i Peru). W Muszynie można je podziwiać na terenie Ogrodów Tematycznych.

więcej

Egzotyczne ptaki

W Muszyńskich Żywych Ogrodach przeniesiesz się w świat egzotycznych ptaków, gdzie kolory i dźwięki natury spotykają się w niezwykłym tańcu. Nasze ogrody to raj dla miłośników ptasiego piękna, gdzie możesz doświadczyć magii kolorowych piór i egzotycznych śpiewów.

więcej

Białe daniele

Zapraszamy do Muszyńskich Żywych Ogrodów na wyjątkowe spotkanie z rzadkimi i pięknymi białymi danielami! To niezwykła okazja, by z bliska podziwiać te urocze stworzenia.

więcej

Sosnowiórki czerwone

Zapraszamy do Muszyńskich Żywych Ogrodów, gdzie odkryjesz tajemniczy wiewiórki Hudsona – uroczego mieszkańca lasów Ameryki Północnej. To wyjątkowa okazja, by z bliska poznać tę fascynującą wiewiórkę o czerwonym futrze, która jest w Polsce również znana jako "sosnowiórka czerwona" .

więcej