Bar

Bar "activ.club"

Złockie Złockie 78

Trudno oprzeć się pokusie spędzenia kilku wieczornych chwil w activ.clubie. To strefa zabawy i sportowej rywalizacji z drink barem, dyskoteką, kręgielnią oraz wieloma innymi atrakcjami. Klubowa atmosfera, pyszne drinki oraz możliwość sprawdzenia się w grach zręcznościowych daje alternatywę wyboru dla każdego kto skieruje tu swoje kroki.

więcej o Bar "activ.club" pokaż Bar "activ.club" na mapie
Gospoda na Jaworzynie Krynickiej

Gospoda na Jaworzynie Krynickiej

Muszyna Szczyt Jaworzyny

Gospoda usytuowana jest na szczycie Jaworzyny Krynickiej -cmalowniczym zakątku Beskidu Sądeckiego. Krzyżuje się tu wiele szlaków tury-stycznych, ścieżek rowerowych i biegowych. Główną atrakcją okolicy jest wyjazd Kolejką Gondolową z Krynicy-Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny.  Od 1997 roku oferuje swoim klientom wyśmienite potrawy kuchni regionalnej, dania dla najmłodszych, ciasta, napoje i desery. Dysponujemy wieloma miejscami konsumpcyjnymi wewnątrz budynku i na tarasach.  Organizujemy imprezy okolicznościowe. Serdecznie Zapraszamy!  

więcej o Gospoda na Jaworzynie Krynickiej pokaż Gospoda na Jaworzynie Krynickiej na mapie
Jadłodajnia

Jadłodajnia "LID&JAN" Jan Tokarz

Muszyna ul. Nowa 15

Jadłodajnia "LID-JAN" prowadzi działalność gastronomiczną od ponad 20 lat. Szczycimy się dbałością o klienta i wysoką jakością tradycyjnych potraw kuchni polskiej. Obsługujemy gości indyidualnych oraz organizujemy przyjęcia okolicznościowe, bankiety, spotkania integracyjne. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

więcej o Jadłodajnia "LID&JAN" Jan Tokarz pokaż Jadłodajnia "LID&JAN" Jan Tokarz na mapie
Karczma HARNAŚ

Karczma HARNAŚ

Złockie Złockie 213 (Szczyt Jaworzyny)

W karczmie Harnaś zawsze przywita Cię uśmiechnięta, miła obsługa. W żadnej karczmie na szczycie Jaworzyny nie znajdziesz tylu pięknych i unikalnych pamiątek, które wręcz przeniosą Cię jak wehikuł czasu w zupełnie inny wiek

więcej o Karczma HARNAŚ pokaż Karczma HARNAŚ na mapie
Karczma regionalna KRYNICKA KOLIBA

Karczma regionalna KRYNICKA KOLIBA

Muszyna Szczyt Jaworzyny

Karczma „Krynicka Koliba” zaprasza na kulinarną ucztę na szczycie Jaworzyny Krynickiej. Oferujemy: regionalne przysmaki, niepowtarzalny klimat góralskiej gospody, atrakcyjne miejsce gdzie można dobrze zjeść. Gwarantujemy miłą obsługę i wyjątkową atmosferę. Ponadto organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz usługi dla firm.

więcej o Karczma regionalna KRYNICKA KOLIBA pokaż Karczma regionalna KRYNICKA KOLIBA na mapie
Kawiarnia Activa***

Kawiarnia Activa***

Złockie Złockie 78

To doskonałe miejsce do spotkań towarzyskich w kameralnym gronie. Fantazyjne drinki, orzeźwiające lemoniady, aksamitna czekolada, aromatyczna herbata i kawa podawana w kilkunastu smakach dodają tym spotkaniom niezapomnianego smaku. Słoneczny taras kawiarni zachęca do delektowania się napojami i deserami w pięknej scenerii otaczających gór Beskidu Sądeckiego

więcej o Kawiarnia Activa*** pokaż Kawiarnia Activa*** na mapie
Kawiarnia Dwór Starostów

Kawiarnia Dwór Starostów

Muszyna ul. Kity 17

Poczuj niepowtarzalny klimat dawnej Muszyny… Muszyński Dwór Starostów pochodzi z przełomu XVIII i XIX wieku. Obiekt pomimo licznych modernizacji zachował swój XIX - wieczny klasycystyczny styl. Jego bryła ma charakterystyczny szeroko frontowy parterowy układ do którego zarówno od frontu jak i podwórza przylegają przeszklone werandy zwieńczone trójkątnymi naczółkami. Północne skrzydło budynku zamyka przeszklona weranda, która łączy się z deskowanym, zwieńczonym gontem ogrodzeniem. Obiekt pokrywa czterospadowy gontowy dach z malowniczymi lukarnami i ceglanymi kominami nakrytymi półokrągłymi czapami. Przekazy mówią, iż w tym dworze powstał manifest Konfederatów Barskich napisany do narodu przez Pułaskiego, który miał przebywać w tym czasie na ziemi muszyńskiej… Oprócz Dworu Starostów w skład dawnego zespołu dworskiego wchodziły również: kordegarda, zajazd, mieszkalna brama, piekarnia, zaplecze kuchenne, stajnia z wozownią oraz spichlerz. Na przepływającej obok rzece Muszynce wybudowane zostały również młyny, które czynne były aż do końca XIX wieku. W zabudowie dworskiej znajdował się również browar oraz kilka mniejszych obiektów gospodarczych. W obecnych czasach z całego muszyńskiego podzamkowego kompleksu dworskiego został jedynie Dwór Starostów przy ul. Kity 17, Zajazd przy ul. Krzywej 1 - zrekonstruowany w roku 2010 gdzie obecnie mieści się Muzeum Regionalne Państwa Muszyńskiego oraz Kordegarda będąca do dziś własnością prywatną. Dwór Starostów do roku 2007 był własnością Lasów Państwowych, jednakże władze Muszyny, chcąc uratować niszczejący zabytek, postanowiły odzyskać i wyremontować obiekt. Dzięki staraniom władz miasta w roku 2015 odrestaurowana siedziba muszyńskich starostów stała się siedzibą Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Muszynie. Nowy obiekt z salą widowiskową i kawiarnią w stylu mieszczańskim stała się atrakcją dla mieszkańców Muszyny oraz dla wypoczywających w uzdrowisku gości. W pracowniach artystycznych codziennie odbywają się zajęcia edukacyjno-artystyczne dla dzieci i młodzieży a także dla starszych, którzy chcą wspólnie spędzić wolny czas muzykując czy grając w szachy. Spotkania z poetami, koncerty muzyczne, spektakle teatralne przyciągają zainteresowanych, którzy odwiedzają dwór aby posłuchać muzyki, poezji, napić się znakomitej kawy i poczuć ten niepowtarzalny klimat dawnej Muszyny. Zarówno dwór jak i muzeum znajdujące się pod opieką Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Muszynie tętnią życiem każdego dnia, zachęcając swoją ofertą do włączenia się w tworzenie muszyńskiej kultury.

więcej o Kawiarnia Dwór Starostów pokaż Kawiarnia Dwór Starostów na mapie
Kawiarnia i Sklep ze Zdrową Żywnością

Kawiarnia i Sklep ze Zdrową Żywnością "Boże Drzywko"

Muszyna ul. Piłsudskiego 61 A

Zapraszamy do kawiarni i Eko- Sklepu "Boże Drzewko", które mieszczą się w dolnej części budynku, gdzie znajdują się Delikatesy Centrum, przy ulicy Piłsudskiego 61A. W kawiarni poza kawą i herbatą mamy do zaoferowania zdrowe koktajle i świeżo wyciskane soki po części z naszego ogródka. Lody dostarcza nam "Florencja", która produkcję swą opiera na naturalnych składnikach. W sklepie mamy do zaoferowania duży wybór ziół, suplementów, kosmetyków, naturalnych jak również ekologicznych środków czyszczących.

więcej o Kawiarnia i Sklep ze Zdrową Żywnością "Boże Drzywko" pokaż Kawiarnia i Sklep ze Zdrową Żywnością "Boże Drzywko" na mapie
Kawiarnia-PUB GRZYBEK

Kawiarnia-PUB GRZYBEK

Muszyna Al. Zdrojowa

Kawiarnia Grzybek jest szczególnie atrakcyjna latem, a znajdująca się przy obiekcie plaża dla rodziców z dziećmi dostarcza wiele wrażeń i zapewnia przyjemny relaks. Dla najmłodszy i nie tylko w ofercie posiadamy pyszne lody i gofry. Dla bardziej zgłodniałych proponujemy firmowy kebab. Wieczorami kawiarnia funkcjonuje jako PUB, w którym można w towarzystwie znajomych obejrzeć mecz i zrelaksować się po dniu pełnym pracy. Godziny otwarcia: od 10.00 do ostatniego klienta.

więcej o Kawiarnia-PUB GRZYBEK pokaż Kawiarnia-PUB GRZYBEK na mapie
Restauracja ACTIVA***

Restauracja ACTIVA***

Złockie Złockie 78

Przestronna i klimatyzowana restauracja - specjalizująca się w kuchni polskiej i regionalnej - może pomieścić aż 200 osób. Idealnie sprawdzi się przy organizacji przyjęć weselnych oraz rodzinnych imprez okolicznościowych. Dla klientów biznesowych organizujemy bankiety, imprezy tematyczne oraz jubileusze firmowe, każdorazowo dbając o odpowiednią oprawę tych wyjątkowych wydarzeń.

więcej o Restauracja ACTIVA*** pokaż Restauracja ACTIVA*** na mapie