Współfinansowane przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Strona internetowa Strefy turystycznej wykonana w ramach projektu
„Poznajemy atrakcje kulturowe i przyrodnicze pogranicza.”
Dowiedz się więcej o projekcie
Przejdź do stopki

Agroturystyka

U MADZI Czerwińczak Janina i Henryk

Opis:

Gospodarstwo agroturystyczne położone u podnóża masywu Pustej Wielkiej w odległości 2,5 km od przejazdu kolejowego przy drodze powiatowej 25334, w kotlinmie potoku Żegiestowskiego. Wśród atrakcji możliwość szybkiego dojazdu do miejscowych miejscowości o bogatym zarysie historycznym i wypoczynkowym, bogatych z złoża wód mineralnych. Możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza nad rwącym strumykiem Żegiestowskim i okalającym połaciami leśnymi, z możliwością wycieczek, spacerów, zbierania jagód, grzybów. Możliwa także wycieczka na Słowację z konsumpcją wody mineralnej- Sulinka, i potraw w pobliskiej karczmie.

Możliwość obcowania ze zwierzętami domowymi, udział i pomoc w pracach polowych.

Gospodarstwo oprowadzi przybyszów do najdziwniejszych miejsc wraz z przekazem historycznym. Możliwość grillowania i zabaw dla dzieci wyposażonych w huśtawki i zjeżdżalnie.

Możliwość wędkowania na rzece Poprad. Łatwy dojazd środkami komunikacji pkp i miejscowymi przewźnikami.

Możliwość wypadów zimowych na narty w Krainie Dwóch Dolin Wierchomla, Krynica- Szczawnik.

Więcej informacji:

ilość pokoi: 3

maksymalna ilość gości; 12 osób

Oferta:

Oferujemy jedzenie przygotowane z produktów własnych (mleko od zdrowej i czystej krowy, jajka od kur „dziobanych”, jarzyny bez chemii). Koszt pobytu – na każdą kieszeń. Zimą zapraszamy na narty. Agroturystykę prowadzimy od kilkunastu lat i z satysfakcją stwierdzamy, że wszyscy, co u nas gościli chętnie wracają.