Współfinansowane przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Strona internetowa Strefy turystycznej wykonana w ramach projektu
„Poznajemy atrakcje kulturowe i przyrodnicze pogranicza.”
Dowiedz się więcej o projekcie
Przejdź do stopki

Hotele i Pensjonaty

Pensjonat **** KLIMEK

Opis:

Pensjonat **** Klimek, położony w sąsiedztwie Hotelu Klimek **** SPA, to prawdziwie przytulne i zaciszne miejsce o kameralnej atmosferze. Komfortowe wnętrza, profesjonalna, miła obsługa i dbałość o bezpieczeństwo czynią Pensjonat idealnym również na pobyt z rodziną. Wolny czas wypełni moc dodatkowych atrakcji, a wśród nich: seanse w MINI-SPA (bio-sauna, natrysk wrażeń, terapia lodem)  w Pensjonacie **** Klimek oraz pobyt w AQUAPARKU Hotelu Klimek **** SPA. Wypoczynkowi nada smaku Restauracja „STRAKIJA”. A wszystko to w przepięknym i urokliwym otoczeniu górskiej przyrody.

Pensjonat **** Klimek oferuje pokoje o stonowanej kolorystyce pozwalające na chwile przyjemnego relaksu. Balkon lub taras znajdujący się w każdym z pokoi zapewnią piękne widoki. Dbając o dobre samopoczucie Gości, w łazienkach zastosowano podgrzewaną podłogę dostarczającą przyjemnego ciepła.

 

Restauracja „STRAKIJA” oferuje kuchnię pełną zachwycających smaków i aromatów. Jest ona połączeniem najlepszych tradycji kuchni łemkowskiej i regionalnej. Nasza restauracja tworzy klimat w którym, w rodzinnej atmosferze można spędzić niezapomniane chwile.

 

Pensjonat **** Klimek w połączeniu z Hotelem Klimek **** SPA oferuje wiele form przyjemnego i aktywnego wypoczynku dla dzieci i dorosłych, a wśród nich aquapark z wieloma wodnymi atrakcjami, kompleks saun.  Miłośników rozgrywek towarzyskich ucieszy mini kręgielnia, bilard, tenis ziemny, czy też siatkówka plażowa. Okolice Doliny Popradu stwarzają znakomite warunki dla turystyki rowerowej, pieszej oraz nordic walking.

Więcej informacji:

ilość pokoi: 7

maksymalna ilość gości: 19