Współfinansowane przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Strona internetowa Strefy turystycznej wykonana w ramach projektu
„Poznajemy atrakcje kulturowe i przyrodnicze pogranicza.”
Dowiedz się więcej o projekcie
Przejdź do stopki

Ośrodki Wypoczynkowe i Domy Wczasowe

Dom Wczasowy ADA

Opis:

Dom Wczasowy "ADA", położony jest w Złockiem, pięknej, malowniczej krainie Beskidu Sądeckiego- która jest wypoczynkową częścią Muszyny. Tu można wypoczywać przez cały rok. W ofercie domu Wczasowego znajdują się komfortowe pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami, w tym studia dwupokojowe wyposażone między innymi w TV LCD/LED, czajnik elektryczny i dostep do bezprzewodowego internetu WiFi. W stołówce mażna korzystać ze smacznych posiłków domowej kuchni.

Miejsce to może służyć jako znakomita baza wypadowa do zwiedzania okolic, gdzie znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc, tras rowerowych, alejek spacerowych i tra turystycznych. Zaledwie w odległości 5 km od Muszyny znajduje się granica polsko- słowacka. W okresie wakacyjnym mozna spędzać czas na plaży przy basenie lub na brzegach rzeczki Szczawnik, wzdłuż której znajduje się deptak z siłowniąna wolnym powietrzu. W Muszynie położone są źródła słynnej wody "Muszynianka", ruiny XIV wiecznego zamku, mofety i Ogrody Zmysłów, a także wiele okolicznych tras narciarskich, w tym oświetlona nocą trasa narciarska "Dwie Doliny". Pobyt na terenie obiektu, można urozmaicić sobie grillem z przyjaciółmi, na mini siłowni, w saunie, a dzieci nadmiar energii mogą rozładować na placu zabaw. ADA posiada własną salę konferencyjną, w której organizuje wesela, spotkania okolicznościowe, zabawy sylwestrowe i inne imprezy.

Więcej informacji:

Ilość pokoi: 13

maksymalna ilość gości: 35 osób

Oferta:

Dom Wczasowy "ADA", położony w Złockiem – uzdrowiskowej części Muszyny, zapewnia Państwu wspaniały i niezapomniany wypoczynek przez cały rok. Dogodna baza wypadowa do pieszych wędrówek po górach Beskidu Sądeckiego i uprawiania sportów zimowych Oferuje: · 21 miejsc noclegowych; pokoje 2 i 3 osobowych oraz studia (2+3) z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym pokoju: TV, radio, czajnik elektryczny, szklanki, talerze itp. · smaczna, domowa kuchnia · świetlica · mini-siłownia, tenis stołowy · ogrodzony parking · grill, plac zabaw dla dzieci · w niewielkiej odległości od obiektu znajdują się korty tenisowe, hale i boiska sportowe, jazda konna, odnowa biologiczna: balneologia, fizjoterapia, masaż Organizuje: · szkolenia, konferencje · imprezy okolicznościowe · imprezy na świeżym powietrzu – ogniska, grill, zimą kuligi z zaprzęgiem konnym