Współfinansowane przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Strona internetowa Strefy turystycznej wykonana w ramach projektu
„Poznajemy atrakcje kulturowe i przyrodnicze pogranicza.”
Dowiedz się więcej o projekcie
Przejdź do stopki

Ośrodki Wypoczynkowe i Domy Wczasowe

Dom Wczasowy KOLEJARZ

Opis:

 

Jeśli szukasz noclegu wśród gór oraz zieleni lasów, to świetnie trafiłeś! Nasz ośrodek położony jest w Beskidzie Śadeckim, więc na brak przyrody nie będziesz narzekać. Bliskość gór, lasów zapewnia odpowiedni wypoczynek nawet najbardziej wymagającym gościom. Natomiast szereg zabytków i atrakcji w pobliżu ośrodka uatrakcyjni cały pobyt.

 

Nasz ośrodek posiada 375 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny. Do dyspozycji Naszych gości posiadamy: saunę, salkę taneczą, salę z kominkiem, salkę kinową, a także wiatę grillową. Regionalna kuchnia sewrwowana w Domu Wczasowym "KOLEJARZ" na pewno zaspokoi wszelkie gusta smakoszy.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do gości indywidulanych, jak i grup zorganizowanych. Zalecze D.W. "KOLEJARZ" pozwala na zorganizowanie imprez integracyjnych, spotkań i konferencji biznesowych, zbielonych i białych szkół. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz staramy się sprostać wszystkim wymaganiom.

 

Do dyspozycji gości korzystających z naszych noclegów, posiadamy również ok. 4 ha terenów zielonych, na których znajdują się atrakcje takie jak: baseny ze zjeżdżalniami, paintball, tory łucznicze, boisko do piłki siatkowej i nożnej.

 

W niedalekiej odległości od ośrodka można skorzystać ze spływów kajakami i pontonami na rzece Poprad, tak więc miłosnicy sportów wodnych na pewno nie będą się nudzić.

Serdecznie zapraszamy!   

Więcej informacji:

ilość pokoi: 120

maksymalna ilość gości: 375 osób