Współfinansowane przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Strona internetowa Strefy turystycznej wykonana w ramach projektu
„Poznajemy atrakcje kulturowe i przyrodnicze pogranicza.”
Dowiedz się więcej o projekcie
Przejdź do stopki

Ośrodki Wypoczynkowe i Domy Wczasowe

Dom Wczasowy JANOSIK

Opis:

Oferujemy Państwu przytulne i czyste pokoje, domowe pyszne jedzenie konkurencyjne ceny oraz urokliwe krajobrazy, które dostarczą niezapomnianych wrażeń i pozostaną na długo w pamięci.
Latem zapraszamy do korzystania z boiska wielofunkcyjnego (tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna), kortu tenisowego, czy też siłowni na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości oferujemy bezpłatną wypożyczalnię rowerów, miejsce na rozpalenie ogniska gdzie można upiec sobie kiełbaskę lub zorganizować biesiadę grillową z przyjaciółmi. Po aktywnym dniu, zapraszamy Państwa do przytulnej relaksującej sauny. W ośrodku oferujemy również stół do gry w bilard, tenisa, piłkarzyki.

ORGANIZUJEMY:

  • wycieczki zorganizowane,
  • zielone i białe szkoły,
  • szkolenia i imprezy integracyjne,
  • kuligi, ogniska.

Zapewniamy 27 wygodnych pokoi z łazienkami i Wi-Fi.
Chętnie gościmy dzieci, na które czeka plac zabaw na świeżym powietrzu i pokój zabaw z bogato wyposażoną biblioteczką uzupełnioną grami i zabawkami.
Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną spędzić miły urlop w górach i cieszyć się urokliwymi krajobrazami – latem na górskich ścieżkach i licznych szlakach rowerowych znajdujących się w pobliżu naszego ośrodka. A zimę przeżyć wspaniałą zabawą na stokach narciarskich, saneczkowych, przejażdżkach skuterem śnieżnym, jazdą na łyżwach i wiele innych możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu.

 

Więcej informacji:

ilość pokoi: 27

maksymalna ilość gości: 70 osób

Zdjęcia