Współfinansowane przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Strona internetowa Strefy turystycznej wykonana w ramach projektu
„Poznajemy atrakcje kulturowe i przyrodnicze pogranicza.”
Dowiedz się więcej o projekcie
Przejdź do stopki

Pokoje Gościnne

Pokoje gościnne "U Pawła"

Opis:

 

Muszyna - wyjątkowe miejsce, które każdego roku przyciąga do siebie liczne rzesze turystów, niezależnie od pór roku. Panuje tu wspaniały klimat, cisza i spokój pozwalają odetchnąć po trudach dnia codziennego, zaś piękne, górskie widoki pozwalają zapamiętać to miejsce na zawsze. 

Z myślą o turystach poszukujących ciszy, komfortu wypoczynku oraz niepowtarzalnej domowej atmosfery przygotowaliśmy ofertę noclegową w "U Pawła". Znajdujemy się nieopodal Muszyny w miejscowości Powroźnik. Nasz obiekt to przede wszystkim komfortowe warunki, czyste pokoje, jak i niewygórowana cena za pobyt. 

Nasza okolica zachwyca na każdym kroku. Warto podkreślić, że to miejsce idealne dla różnych grup wiekowych. 

Wnętrza i pokoje gościnne, które oferujemy naszym Gościom charakteryzują się nowoczesnym stylem i komfortowym wyposażeniem. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas najważniejsze, dlatego z myślą o nich udostępniamy:

- ogrzewanie podłogowe - działające cały rok, dostosowane do potrzeb turystów (ogrzewanie włączamy w zależności od pogody niezależnie od pory roku);

- multimedia (tv, wi-fi) - umożliwiające dostęp do niezbędnych informacji, komunikację, jak i udostępnianie swoich zdjęć z pobytu znajomym drogą elektroniczną dzięki bezprzewodowemu internetowi;

- wygodne łóżka - dbamy o to, by sen w naszym obiekcie charakteryzował się wygodą i komfortem wypoczynku;

- kuchnię - posiadającą całe niezbędne wyposażenie, dzięki któremu nasi goście mogą przygotować posiłki o preferowanej prze siebie godzinie.

Każdy oferowany przez nas pokój i apartament posiada własną łazienkę - z myślą o Państwa wygodzie. Wyposażenie łazienki obejmuje kabinę, wannę i toaletę, oraz w wybranych apartamentach pralkę lub pralko-suszarkę.

W swojej ofercie posiadamy zróżnicowanej wielkości apartamenty:

Parter budynku:

1. Apartament 2 pokojowy 4 osobowy (45 m2)

2. Apartament 2 pokojowy 5 osobowy (60 m2)

I piętro

1. Apartament 2 pokojowy 4 osobowy (50 m2) - I piętro

2. Apartament 3 pokojowy 8 osobowy (120 m2), poza 3 sypialniami w apartamencie znajduje się również salon (2 miejsca noclegowe)

 

W okresie letnim do dyspozycji Gości oddajemy ogród przy naszym obiekcie, w którym można się zrelaksować, urządzić grilla bądź ognisko.

Uzupełnienie naszej oferty noclegowej stanowią wycieczki przez nas organizowane. Atrakcja ta jest dostępna na życzenie Klienta i umożliwia lepsze poznanie nie tylko województwa małopolskiego, ale również Słowacji czy Węgier.

Pokoje gościnne "U Pawła" to miejsce, które koniecznie muszą Państwo odwiedzić.

Więcej informacji:

ilość pokoi: 4

maksymalna ilość gości: 21 osób