Współfinansowane przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Strona internetowa Strefy turystycznej wykonana w ramach projektu
„Poznajemy atrakcje kulturowe i przyrodnicze pogranicza.”
Dowiedz się więcej o projekcie

Karczma MUSZYŃSKIE JADŁO

Muszyna Ogrodowa 44

W pięknie położonej miejscowości wypoczynkowo uzdrowiskowej Muszyna, otoczonej ze wszystkich stron przepięknymi  górami znajduje się Karczma Muszyńskie Jadło. Oferujemy Państwu 8 pokoi 2,3 i 4 osobowych z łazienkami, telewizją satelitarną oraz bezpłatnym dostępem do internetu. Większość naszych pokoi jest połączona z przestronnymi balkonami, z których roztacza się malowniczy widok na góry. Znajdujemy się 300 m od centrum, jednocześnie miejsce jest na tyle spokojne, że w pełni wykorzystają Państwo możliwości wypoczynku jakie oferuje Muszyna. Znajduje się tu wiele atrakcji między innymi: szlaki turystyczne piesze i rowerowe, największe w Polsce ogrody sensoryczne (ogrody zmysłów), nowoczesne baseny, pijalnie wód mineralnych, alejki spacerowe, wyciągi narciarskie. Ponadto oferujemy pyszne, regionalne potrawy oraz jedyną w mieście pizzę z pieca opalanego drewnem bukowym. Serdecznie zapraszamy!

więcej o Karczma MUSZYŃSKIE JADŁO pokaż Karczma MUSZYŃSKIE JADŁO na mapie
Kawiarnia Sanatorium WIKTOR Cechini

Kawiarnia Sanatorium WIKTOR Cechini

Muszyna Żegiestów - Łopata Polska 24

Kawiarnia czynna w godzinach 10:00-22:00. W każdą sobotę zapraszamy na dancingi start o godzinie 19:00.

więcej o Kawiarnia Sanatorium WIKTOR Cechini pokaż Kawiarnia Sanatorium WIKTOR Cechini na mapie
Restauracja ZAPOPRADZIE

Restauracja ZAPOPRADZIE

Muszyna Al. Zdrojowa 4

Restauracja Zapopradzie to kolejny punkt na mapie Muszyny, do którego warto wstąpić po przyjemne doznania dla  podniebienia i nie tylko. Restauracja mieści się na terenie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy spędzają swój wolny czas w Muszynie, jak również mieszkańców okolicy. W restauracji Zapopradzie warto zaplanować wyjątkowy posiłek z przyjaciółmi, kolację we dwoje czy rodzinny obiad. Przyjemne, niezobowiązujące wnętrza tworzą wygodną atmosferę do relaksu i luźnej rozmowy. Dla najmłodszych czeka u nas szereg rozmaitych atrakcji min.: park liniowy, sala zabaw dla dzieci, mini ścianka wspinaczkowa. Restaurację Zapopradzie polecamy także jako wyjątkowe miejsce do organizacji wszelkich uroczystości rodzinnych, czy imprez zamkniętych. Dobra kuchnia, sprawna obsługa oraz piękne otoczenie sprawia, że wszelkie spotkania organizowane w Zapopradziu zyskują na jakości i atrakcyjności.

więcej o Restauracja ZAPOPRADZIE pokaż Restauracja ZAPOPRADZIE na mapie
Restauracja RZYM

Restauracja RZYM

Muszyna ul. Rynek 25

To miejsce stworzone w klimacie ciepłej, rodzinnej włoskiej scenerii. Dedykowane jako miejsce spotkań w gronie rodzinnym, przyjaciół czy partnerów biznesowych. Doskonała lokalizacja w centrum miasta przybliża do menu które idealnie równoważy tradycyjną kuchnię polską z daniami kuchni świata. Miłym dodatkiem jest karta pizzy, szeroki wybór napoi oraz domowe ciasto na deser.

więcej o Restauracja RZYM pokaż Restauracja RZYM na mapie
Kawiarnia-Cukiernia SŁODKI ZAKĄTEK

Kawiarnia-Cukiernia SŁODKI ZAKĄTEK

Muszyna ul. Kity 13

Kawiarnia została stworzona dla osób, dla których kawa i ciastko jest jednym ze sposobów celebracji ważnych, istotnych lub po prostu miłych zdarzeń. Miejsce to utrzymane jest w prowansalskim, kameralnym stylu a degustując przysmaki, podniebienie przenosi nie tylko na południe Francji ale również na Bliski Wschód. W upalne dni ochłodę przyniosą desery lodowe. Jest również możliwość stworzenia

więcej o Kawiarnia-Cukiernia SŁODKI ZAKĄTEK pokaż Kawiarnia-Cukiernia SŁODKI ZAKĄTEK na mapie
Pizzeria & Kebab HOT CHILI

Pizzeria & Kebab HOT CHILI

Muszyna ul. Piłsudskiego 93

Domowe jedzenie w przystępnej cenie oraz największa pizza w regionie!

więcej o Pizzeria & Kebab HOT CHILI pokaż Pizzeria & Kebab HOT CHILI na mapie
Kawiarnia-PUB GRZYBEK

Kawiarnia-PUB GRZYBEK

Muszyna Al. Zdrojowa

Kawiarnia Grzybek jest szczególnie atrakcyjna latem, a znajdująca się przy obiekcie plaża dla rodziców z dziećmi dostarcza wiele wrażeń i zapewnia przyjemny relaks. Dla najmłodszy i nie tylko w ofercie posiadamy pyszne lody i gofry. Dla bardziej zgłodniałych proponujemy firmowy kebab. Wieczorami kawiarnia funkcjonuje jako PUB, w którym można w towarzystwie znajomych obejrzeć mecz i zrelaksować się po dniu pełnym pracy. Godziny otwarcia: od 10.00 do ostatniego klienta.

więcej o Kawiarnia-PUB GRZYBEK pokaż Kawiarnia-PUB GRZYBEK na mapie