Współfinansowane przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Strona internetowa Strefy turystycznej wykonana w ramach projektu
„Poznajemy atrakcje kulturowe i przyrodnicze pogranicza.”
Dowiedz się więcej o projekcie
Sanatorium Uzdrowiskowe WIKTOR Cechini

Sanatorium Uzdrowiskowe WIKTOR Cechini

Muszyna Żegiestów - Łopata Polska 24

Sanatorium Wiktor Cechini położone w Beskidzie Sądeckim na zalesionym stoku Łopaty Polskiej opasanej meandrami Popradu. Beskid Sądecki to kraina słonecznych polan, rozległych widoków, bystrych potoków i licznych źródeł mineralnych. Ewenementem na skalę europejską jest rzeka Poprad i jej przełom w okolicy Żegiestowa. Spływając z południowych stoków Tatr, jako jedyna, jakby wbrew naturze, nie kieruje się na południe do Morza Czarnego, lecz zdąża krętymi meandrami do Wisły i dalej do Morza Bałtyckiego. Poprad jest ulubioną rzeką wędkarzy i kajakarzy górskich.

więcej o Sanatorium Uzdrowiskowe WIKTOR Cechini pokaż Sanatorium Uzdrowiskowe WIKTOR Cechini na mapie
Sanatorium Uzdrowiskowe WIARUS

Sanatorium Uzdrowiskowe WIARUS

Muszyna Złockie 79

Sanatorium Uzdrowiskowe Wiarus położone jest w sąsiedztwie Doliny Popradu w uzdrowiskowej części Muszyny

więcej o Sanatorium Uzdrowiskowe WIARUS pokaż Sanatorium Uzdrowiskowe WIARUS na mapie
Sanatorium Uzdrowiskowe KORONA

Sanatorium Uzdrowiskowe KORONA

Muszyna ul. Mściwujewskiego 2

Sanatorium Uzdrowiskowe KORONA leży na południu małopolski, usytuowane jest na wzgórzu w sercu Zapopradzia. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów, nad którymi unosi się zapach naturalnych olejków eterycznych sprzyja wypoczynkowi, odpręża i uspokaja. Pobliskie tereny są wyjątkowo atrakcyjne pod względem turystycznym (ruiny zamku, dawne połemkowskie cerkwie, największy w Europie rezerwat lipowy, pomniki przyrody) oraz rekreacyjnym (szlaki do uprawiania Nordic Walking, stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla). Sanatorium jest położone jedynie 150 metrów od kompleksu rekreacji wodnej, amfiteatru, kortów tenisowych, stadniny koni i 700 metrów od pijalni wód mineralnych. W odległości 50 m znajdują się Ogrody Sensoryczne.

więcej o Sanatorium Uzdrowiskowe KORONA pokaż Sanatorium Uzdrowiskowe KORONA na mapie
Ośrodek Wypoczynkowy MIMOZA

Ośrodek Wypoczynkowy MIMOZA

Muszyna ul. Nowa 4

Ośrodek Wczasowy Mimoza  mieści się na terenie południowej części Polski  w uroczej krainie zwanej Beskidem Sądeckim w mieście Muszyna (ok. 10 minut spacerem do centrum).  Położenie obiektu u zbocza góry z  ruinami zamku tak zwanej Baszty sprzyja wspaniałym warunkom stworzonym do wypoczynku i regeneracji sił. Świeże powietrze górskie w enklawie iglastej zieleni wraz z ciszą, która nas otula w połączeniu z naturą doskonale wpływa na zdrowie, inhaluje drogi oddechowe i podnosi dobre samopoczucie.

więcej o Ośrodek Wypoczynkowy MIMOZA pokaż Ośrodek Wypoczynkowy MIMOZA na mapie
Ośrodek Rehabilitacji Szkolenia i Wypoczynku PZN im. kpt. Jana Silhana NESTOR

Ośrodek Rehabilitacji Szkolenia i Wypoczynku PZN im. kpt. Jana Silhana NESTOR

Muszyna ul. Lipowa 4

Pięknie położony Ośrodek Rehabilitacji Szkolenia i Wypoczynku PZN, z dużym urządzonym ogrodem, znajduję się w Uzdrowisku Muszyna, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, bezpośrednio sąsiaduje z Rezerwatem Lipowym Obrożyska.

więcej o Ośrodek Rehabilitacji Szkolenia i Wypoczynku PZN im. kpt. Jana Silhana NESTOR pokaż Ośrodek Rehabilitacji Szkolenia i Wypoczynku PZN im. kpt. Jana Silhana NESTOR na mapie
Dom Seniora BEATA

Dom Seniora BEATA

Złockie Złockie 103

DOM SENIORA w Muszynie powstał z myślą o zapewnieniu starszym osobom bezpiecznej przystani po zakończeniu aktywnego życia zawodowego. Chcemy w rodzinnej i ciepłej atmosferze otoczyć naszych mieszkańców wszelką potrzebną im opieką dostosowaną do ich potrzeb. Oferujemy pobyty krótko i długoterminowe. Każdego Gościa traktujemy indywidualnie zapewniając całodobową opiekę.

więcej o Dom Seniora BEATA pokaż Dom Seniora BEATA na mapie
Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Złockiem

Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Złockiem

Złockie Złockie 80

Szukasz chwili tylko dla siebie? Znajdziesz ją u nas!!! Bliskość szlaków turystycznych i kompleksu narciarskiego sprawia,  że GEOVITA to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Ośrodek usytuowany jest w malowniczej części Złockiego,  tuż na skraju części uzdrowiskowej i dysponuje własnym ujęciem doskonałej wody leczniczej Złockie 8. Na rozległym i starannie zaprojektowanym terenie, znajdziecie Państwo  między innymi  korty tenisowe, kompleks odnowy biologicznej i okazały kryty basen.

więcej o Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Złockiem pokaż Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Złockiem na mapie
Uzdrowisko MUSZYNA nad Popradem

Uzdrowisko MUSZYNA nad Popradem

Muszyna ul. Mściwujewskiego 1

OFERUJE: 130 miejsc w pokojach 1, 2 i 3 osobowych, pokojach typu studio (2+2),(2+1) oraz apartamentach, wszystkie z łazienkami i balkonami, baza zabiegowa z opieką medyczną, parking (13 miejsc, strefa A), kuchnia domowa (szeroka gama diet), kawiarnia, basen kryty, sala gimnastyczna, bilard, sauna, solarium, siłownia, miejsce na ognisko i grillowanie, wycieczki piesze.

więcej o Uzdrowisko MUSZYNA nad Popradem pokaż Uzdrowisko MUSZYNA nad Popradem na mapie