Nagrody za wysokie osiągnięcia w dziedzinie sportu

Dzisiaj (27 maja 2019 r.) dr Jan Golba - Burmistrz Muszyny w obecności Radnych, podczas obrad Wspólnych Komisji Rady Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, wręczył nagrody finansowe dla zawodniczek osiągających wysokie wyniki sportowe w spółzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

Pani Agnieszka Skalniak otrzymała nagrodę za zajęcie w 2018 r. pierwszego miejsca w kolarstwie podczas Mistrzostw Polskich w kategorii U23 w jeździe indywidualnej na czas w Grunwaldzie. Pani Agnieszka może poszczycić się również innymi wysokimi osiągnieciami w kolarstwie. W samym ubiegłym roku zajęła m.in. pierwsze miejsce w Tour de Femini w drugim etapie w Czechach, drugie miejsce w pucharze Polski oraz trzecie miejsce w Mistrzostwach Belgi w jeździe drużynowej. Z uwagi na nieobecność Pani Agnieszki nagrodę odbierała Pani Barbara Skalniak – matka zawodniczki.

Pani Oliwia Budaj otrzymała nagrodę za zajęcie w 2018 r. pierwszego miejsca w Mistrzostwach Polski w Taekwondo Olimpijskim w kategorii junior młodszy. Jest nam również miło poinformować, że kilka dni temu Pani Oliwia obroniła tytuł Mistrzyni Polski startując w kategorii juniorów oraz została uznana za najlepszą zawodniczkę Mistrzostw Polski Juniorów w Płocku.

Pani Małgorzata Myjak otrzymała nagrodę za zajęcie w 2018 r.trzeciego miejsca w podnoszeniu ciężarów na Mistrzostwach Europy Juniorek do lat 15 i 17 w wadze 48 kg.

Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Tagi