Nagrody za wysokie osiągnięcia w dziedzinie sportu

Wczoraj (24 września 2018 r.) dr Jan Golba - Burmistrz Muszyny w obecności Radnych, podczas obrad Wspólnych Komisji Rady Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, wręczył nagrody finansowe dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w spółzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

 

Pani Klaudia Cichoń otrzymała nagrodę za zajęcie w 2018 r. pierwszego miejsca w MMA seniorów podczas Mistrzostw Polskich. Pani Klaudia może poszczycić się również innymi wysokimi osiągnieciami w sportach walki. W tym roku zdobyła m.in. dwukrotnie pierwsze miejsce w Lidze Brazylijskiego Jiu-jitsu oraz drugie miejsce w pucharze Śląska  MMA seniorek.

 

Pani Ewa Cichoń otrzymała nagrodę za zajęcie w 2017 r. drugiego miejsca w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu seniorek. W tym samym roku zdobyła również pierwsze miejsce Euroligi HFO w Kickboxingu.

 

Pan Bartłomiej Tokarczyk  otrzymał  nagrodę za zajęcie w 2017 r. drugiego miejsca
w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w kategorii senior.

 


Pan Maciej Wiśniewski otrzymał nagrodę za zajęcie w 2017 r. pierwszego miejsca w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w kategorii senior. Ze względu na nieobecność Pana Macieja nagrodę odebrała Pani Marzena Wiśniewska – matka zawodnika.

 

Pan Filip Kapłon otrzymał nagrodę za zajęcie w 2017 r. drugiego miejsca w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w kategorii junior. Ze względu na nieobecność Pana Filipa nagrodę odbierze Pan Zdzisław Kapłon – ojciec zawodnika.

 

Pan Maciej Paluszek otrzymał nagrodę za zajęcie w 2017 r. pierwszego miejsca w Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych w kategorii zespołowej seniorów. Ze względu na nieobecność zawodnika nagroda zostanie wręczona w innym terminie.

 

Również Pani Monika Grzesiak otrzymała nagrodę, która została ona przyznana za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie sportowym w podnoszeniu ciężarów. Jedną z wychowanek Pani Moniki jest Małgorzata Myjak, która w ubiegłym roku zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski, a w tym roku sięgnęła po brąz na Mistrzostwach Europy w Mediolanie. Wart podkreślenia jest fakt, że Pani Monika przez ostatnie dwa lata pracowała z zawodnikami społecznie.

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych, a Pani Trener dumy z osiągnięć swoich wychowanków.

Tagi