Wyróżnienia dla sportowców

Dzisiaj dr Jan Golba - Burmistrz Muszyny w obecności Radnych, podczas obrad Wspólnych Komisji Rady MiGU Muszyna, wręczył nagrody finansowe Paniom Agnieszce Skalniak, Dominice Hojniak oraz Oliwii Budaj.

Pani Agnieszka Skalniak otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 1 000,00 zł za zajęcie w 2017 r. drugiego miejsca w kolarstwie podczas Mistrzostw Polskich w kategorii U23 (jazda indywidualna na czas). Pani Agnieszka może poszczycić się również innymi wysokimi osiągnięciami w kolarstwie w ubiegłym roku m.in. trzecie miejsce w Elicie Kobiet (jazda indywidualna na czas), pierwsze miejsce w pucharze Polski oraz szóste miejsce na Mistrzostwach Europy (w jeździe indywidualnej na czas).
Z uwagi na udział Pani Agnieszki w zawodach sportowych nagrodę odebrała Pani Barbara Skalniak – matka zawodniczki. Jest nam również miło poinformować, że w miniony piątek Pani Agnieszka zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kolarstwie w kategorii U23 (jazda indywidualna na czas).
Kolejną wyróżnioną zawodniczką jest Pani Oliwia Budaj. Otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 300,00 zł za zajęcie w 2017 r. trzeciego miejsca w Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim w kategorii junior młodszy. W tym roku Pani Oliwia poprawiła ubiegłoroczny wyczyn zdobywając pierwsze miejsce w Pucharze Polski
w 2018 r.
Ostatnią wyróżnioną zawodniczką jest Pani Dominika Hojniak, która otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 300,00 zł za zajęcie w 2017 r. trzeciego miejsca w Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim w kategorii junior. Pani Dominika na swoim koncie ma również inne udane starty. Zajęła wysokie drugie miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w 2016 r. oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w 2015 r.
Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Tagi