Finał projektu: „Smacznie, zdrowo, kolorowo”

Wakacje dobiegają końca a wraz z nimi kolejne, radosne przedsięwzięcie przygotowane przez Fundację Rodzice Dzieciom  dla dzieci i młodzieży z Muszyny, przy wsparciu finansowym Coca-Cola HBC sp. z o.o.

Ostatnim etapem wspólnych, emocjonujących spotkań była mini-olimpiada sportowa połączona z biesiadnym piknikiem. Niedziela ugościła uczestników pogodnie, dla chętnych nie brakowało słońca, ale dla równowagi chłodną gościnę ofiarował pobliski cień lasu.  Zawody i rozgrywki przygotowane były  dla różnych grup wiekowych, a na trybunach zasiedli niezawodni kibice –rodzice. Zabawa była wyśmienita i trwała do późnych godzin popołudniowych.  Była zdrowa rywalizacja drużynowa, na emocjonującym torze przeszkód, skoki wzwyż, rozgrywki w piłkę nożną i siatkową. Nie zabrakło spontanicznych  zabaw animacyjnych, piosenek i tańców. Wakacyjny klimat udzielił się zarówno maluchom, jak również dorosłym. Wszyscy okazali się zwycięzcami. Każda kategoria pokazała, że niezależnie od wieku, dzieci, młodzież i dorośli potrafią bawić się wspólnie i radośnie. W spotkaniu, jako współorganizatorzy i sponsorzy uczestniczyli również ks. proboszcz F. Niemiec i radny Leszek Drozd.

Miłym akcentem było wręczenie pamiątkowych nagród-niespodzianek dla wszystkich uczestników i organizatorów projektu. Dziękujemy sobie wzajemnie za wspólne, bezpiecznie przeżyte wakacje, za radość jaką obdarowaliśmy siebie nawzajem i za niezapomniane chwile odnajdywania swojego pięknego kawałka świata dzięki innym…

Tagi